Giełda sprzętu okulistycznego i optycznego SZKIC KOPIA dla formularza

Dlaczego warto kupować na giełdzie?

W naszym sklepie Krak-optic znajdą Państwo nie tylko nowe urządzenia, które będą nieocenioną częścią codziennej praktyki lekarzy i innych specjalistów. Z myślą o różnych potrzebach poszczególnych gabinetów okulistycznych i zakładach optycznych utworzyliśmy giełdę używanych urządzeń i części wykorzystywanych przez fachowców zajmujących się wzrokiem. Jeśli do tej pory nie korzystali Państwo z takiej oferty, zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas informacjami oraz przejrzenia dostępnego asortymentu. Współpracujemy z wieloma producentami i gabinetami lekarskimi Jesteśmy świadomi, że sprzęt zbędny w jednym miejscu może znaleźć zastosowanie w innym, dlatego stworzyliśmy giełdę sprzętu optycznego.

Zdarza się, że poszczególne gabinety decydują się na zmianę sprzętu, bo pojawiają się na rynku rozwiązania lepiej przystosowane do ich potrzeb. Czasami z kolei następuje wymiana aktualnego sprzętu i modernizacja placówki, w wyniku czego używane do tej pory urządzenia nie są już potrzebne. Jednak duża ilość tych urządzeń jest nadal w stanie nadającym się do wieloletniego użytku. Właśnie wtedy warto sprzedać je na giełdzie.

Jest to transakcja korzystna zarówno z punktu widzenia sprzedającego, jak i kupującego. Osoba sprzedająca może w ten sposób otrzymać pieniądze na inne inwestycje, a osoba kupująca ma okazję nabyć sprawnie działający sprzęt za znacznie niższą cenę.


*proszę pytać o poszukiwany sprzęt oraz o dostępność konkretnego sprzętu
wysyłając zapytania: 
wyślij zapytanie 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Profesjonalne pośrednictwo

Zapraszamy do sprzedaży i kupna sprzętu medycznego również dlatego, że z naszym pośrednictwem jest bardzo wygodne rozwiązanie. Służymy naszym doświadczeniem i pomagamy w każdej transakcji, czuwając nad całym procesem. Jeśli chodzi o dostępne aktualnie urządzenia, są one wyszczególnione na naszej stronie sklepu. Wszystkie z nich są dokładnie opisane, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem odpowiednich parametrów. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami naszego działu handlowego, a oni udzielą wszelkich informacji na temat kolejnych kroków postępowania.

Sprzęt okulistyczny, który można nabyć na naszej giełdzie to urządzenia, takie jak automat szlifierski, autorefraktometr, dioptromierz, foropter, perymetr, a także całe unity okulistyczne czy mniejsze elementy, w tym deblokery, wkrętaki czy pupilometry. Urządzenia te są produktami renomowanych firm zajmujących się zaopatrywaniem placówek medycznych. Dzięki naszej giełdzie będziecie mogli wybrać takie urządzenia, które dokładnie spełnią Wasze wymagania, a jednocześnie będą działały niezawodnie przez wiele lat.

Giełda urządzeń optycznych i okulistycznych

Branża medyczna jest bardzo dynamiczną dziedziną. Szczególny nacisk jest kładziony na nowoczesną technologię i sprzęty będące wsparciem w procesie codziennej diagnostyki i w czasie doboru satysfakcjonujących metod leczenia. Giełda sprzętu okulistycznego to oferta skierowana dla osób, które zamierzają dopiero rozpocząć karierę w branży bądź, podążając za nowoczesnymi trendami, pragną z korzyścią pozbyć się dotychczasowego wyposażenia. W obu przypadkach rekomendujemy wybór giełdy optycznej, gdzie oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dysponujemy sprzętem, który mimo iż był użytkowany, wciąż zachwyca jakością i efektywnością.

Profesjonalny sprzęt w atrakcyjnych cenach

Giełda sprzętu optycznego cieszy się rosnącą popularnością z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt, który mimo upływu lat, wciąż zapewnia precyzję i sprawność w procesie diagnostyki parametrów technicznych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu na rynku medycznym oferują profesjonalne doradztwo i szerokie spektrum możliwości w zakresie wyposażenia gabinetów oraz warsztatów optycznych w możliwie jak najniższych cenach. Jesteśmy przekonani, że oferta giełdy okulistycznej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

ZGŁOŚ SPRZĘT NA GIEŁDĘ

  E-mail

  Telefon

  Nazwa sprzętu

  Model

  Cena

  Opis

  Zdjęcie