Giełda sprzętu okulistycznego i optycznego

PROFESJONALNE URZĄDZENIA W ATRAKCYJNEJ CENIE

Stworzona przez naszą firmę giełda sprzętu okulistycznego to miejsce, w którym można nabyć lub sprzedać używany sprzęt okulistyczny i wyposażenie warsztatów optycznych. Dzięki niej, gabinety zainteresowane profesjonalnymi urządzeniami nie są zmuszone do kosztownych inwestycji, natomiast podmioty, które zamierzają pozbyć się dotychczasowego sprzętu, mogą to zrobić w szybki, łatwy i skuteczny sposób. Nasza giełda sprzętu optycznego w pewnym stopniu łączy wiele branżowych podmiotów oraz firm. Pomogliśmy już zrealizować dużą liczbę satysfakcjonujących transakcji. Mamy nadzieję, że i Wy również będziecie zadowoleni z rozwiązań, jakie oferuje nasza giełda sprzętu okulistycznego.

SZYBKA I BEZPIECZNA TRANSAKCJA

Jak kupić lub sprzedać używane wyposażenie gabinetów okulistycznych? To bardzo proste! Na tej stronie internetowej został wyszczególniony używany sprzęt okulistyczny, który jest obecnie dostępny na naszej giełdzie. W celu dokonania zakupu lub sprzedaży, należy skontaktować się z działem handlowym firmy Krak-Optic Sp. z o.o. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Z pewnością nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i pomożemy wybrać optymalne rozwiązania.

giełda sprzętu optycznego
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

ZGŁOŚ SPRZĘT NA GIEŁDĘ

E-mail

Telefon

Nazwa sprzętu

Model

Cena

Opis

Zdjęcie