Rodenstock Instrumente

Rodenstock – marka z bogatą historią

Produktami, które od samego początku naszej działalności cieszą się niesłabnącym uznaniem są te pochodzące od firmy Rodenstock. Producent ten jest niekwestionowanym liderem na rynku branży optycznej, którego wieloletnia tradycja sięga aż 1877 roku. Przez wzgląd na duże kompetencje w obszarze wytwarzania opraw oraz soczewek, Rodenstock Instrumente proponuje swoim Klientom kompletne rozwiązania z zakresu sprzętu okulistycznego, które od lat zachwycają swoją oryginalnością. Nic więc dziwnego, że marka ta od ponad 140 lat cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie.

Rodenstock – produkty dla wymagających

Od samego początku działalności firmy, Rodenstock przykłada dużą wagę do tego, by oferować swoim Klientom oprzyrządowanie najwyższej jakości. Każde z nich powstaje w oparciu o najnowocześniejsze technologie i daje użytkownikom gwarancję pełnej niezawodności. Nic więc dziwnego, że urządzenia od Rodenstock znajdują się w tak wielu profesjonalnych gabinetach na całym świecie.

Marka Rodenstock to przede wszystkim wysokiej klasy autorefraktometry, dioptromierze, unity okulistyczne, foroptery, lampy szczelinowe, tonometry, mikroskopy, pupilometry, profesjonalne monitory, projektory oraz inne niezbędne oprzyrządowanie, pozwalające na fachowe badanie wzroku oraz wykrywanie w nim wszelkich nieprawidłowości. Jeżeli również i Państwo poszukują wysokiej klasy sprzętu do swojego gabinetu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

Profesjonalne urządzenia Rodenstock

Chcąc zaopatrzyć salony optyczne lub też gabinety okulistyczne w profesjonalne, trwałe i solidne urządzenia, wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty Rodenstock. Powstają one w oparciu o najnowocześniejsze technologie pomiarowe, dzięki czemu cieszą się tak dużym uznaniem od wielu lat. Urządzenia te to przede wszystkim autorefraktometry, dioptromierze, unity okulistyczne, foroptery, lampy szczelinowe, tonometry, dioptromierze, tonometry bezkontaktowe, lampy szczelinowe i nie tylko.

Jeżeli więc poszukujesz urządzeń Rodenstock, to nie mogłeś trafić lepiej. Od samego początku istniena naszego sklepu, proponujemy wszystkim osobom zainteresowanym nabycie tego typu urządzeń, które będą służyć w pełni niezawodnie. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości materiały wykorzystywane podczas produkcji każdego urządzenia sprawiają, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas.