Autorefraktometr

AUTOREFRAKTOMETR DLA WASZEGO GABINETU

Autorefraktometr to urządzenie, które można znaleźć w prawie każdym nowoczesnym gabinecie okulistycznym. Służy do pomiaru błędu optycznego za pomocą zjawiska refrakcji. Autorefraktometr wpuszcza do oka wiązkę promieniowania podczerwonego, a następnie procesor znajdujący się w urządzeniu analizuje refleksy odbijające się od struktury oka. W ten sposób można precyzyjnie określić kondycję oka oraz zidentyfikować wiele schorzeń. To bardzo nowoczesne urządzenie, dzięki któremu Wasz gabinet będzie mógł świadczyć profesjonalne i rzetelne usługi.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Nowoczesny autorefraktometr wyróżniający się doskonałymi parametrami pracy, można nabyć w naszej firmie. Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych urządzeń okulistycznych wielu renomowanych marek takich jak Rodenstock instrumente, Rightway, Grand Seiko i innych. Gwarantujemy, że żaden autorefraktometr znajdujący się na tej stronie nie zawiedzie Waszych oczekiwań i przez wiele lat będzie w sposób nienaganny wywiązywał się ze swoich zadań. Jest on konieczną inwestycją przyspieszającą i ułatwiającą pracę, której z pewnością Państwo nie pożałujcie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

autorefraktometr
autorefraktometr zbliżenie
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX