Unit okulistyczny

SPRZĘT DEDYKOWANY DO PROFESJONALNYCH GABINETÓW OKULISTYCZNYCH!

Unit okulistyczny jest niezbędną inwestycją, o której powinna pomyśleć każda osoba planująca wyposażyć gabinet okulistyczny w profesjonalny sprzęt pozwalający na wygodną i precyzyjną pracę. Unit okulistyczny to zespół składający się z regulowanego fotela, stabilnego stolika, precyzyjnego oświetlenia, funkcjonalnej szafki oraz gniazd, dzięki którym można zainstalować dodatkowe przyrządy i instrumenty badawcze.

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Nasza firma może zaoferować nowoczesny unit okulistyczny, który na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań i przez wiele lat będzie kluczowym elementem wyposażenia gabinetu. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, dlatego możemy zapewnić, że oferowany przez nas unit okulistyczny jest wykonany z najwyższej jakości komponentów, które w istotny sposób wpływają na komfort pracy. Dzięki niemu Wasz gabinet stanie się profesjonalnym miejscem, które będzie przyjazne i bezpieczne dla pacjentów.

UNIT okulistyczny Rodenstock PRO-1000
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX