Partnerzy

Zobacz produkty

WECO

Ponad stuletnie doświadczenie oraz dostęp do zaawansowanych technologii to atuty, które definiują markę WECO.

To firma, która już od 1914 roku jest światowym pionierem w produkcji zaawansowanych maszyn oraz urządzeń optycznych i do dziś tworzy rozwiązania, które są cenione przez okulistów na całym świecie. Asortyment firmy WECO jest kompleksowy i bardzo zróżnicowany. W ofercie znaleźć można produkty, takie jak automaty szlifierskie, dioptromierze, szlifierki ręczne, centroskopy oraz autorefraktometr. To zaawansowane urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne, które mają istotny wpływ na funkcjonalność wszystkich podzespołów. WECO gwarantuje profesjonalny sprzęt dedykowany dla najbardziej wymagających osób z branży optycznej.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy WECO, dlatego wszystkim zainteresowanym podmiotom możemy zaoferować oryginalne produkty i urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych rozwiązań znaleźć można na podstronie z produktami marki WECO. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

RODENSTOCK INSTRUMENTE

Najwyższa jakość, tradycja, doskonała precyzja oraz nowoczesny design to określenia, które w naszej opinii znakomicie odzwierciedlają charakter marki Rodenstock Instrumente.

To niemiecka firma, która już od pokoleń jest pionierem w zakresie produkcji soczewek oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń do badania wzroku. Oferuje profesjonalne maszyny oraz przyrządy dedykowane dla wszystkich warsztatów optycznych oraz gabinetów okulistycznych, które doceniają potencjał rozwiązań charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Obecnie Rodenstock jest marką o globalnym zasięgu, a jednym z jej przedstawicieli na polskim rynku jest nasza firma.

Dzięki tej współpracy, możemy zaoferować oryginalne urządzenia marki Rodenstock Instrumente w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy wszystkie aktualne modele urządzeń produkowanych przez tę markę, dlatego możemy zagwarantować, że każdy klient znajdzie u nas asortyment idealnie dopasowany do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Wszystkie osoby zainteresowane nowymi lub używanymi produktami marki Rodenstock serdecznie zapraszamy do dokładnego przeanalizowania oferty znajdującej się na tej stronie internetowej

Zobacz produkty

VISIONIX

VISIONIX ? firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.
Zobacz produkty

G-MEDICS

G-Medics – sprawdzony, wieloletni partner biznesowy. Doskonałe, niezawodne, zaawansowane technologicznie urządzenia. Firma rozwijająca się dynamicznie, korzystająca z innowacyjnych rozwiązań.
Zobacz produkty

RIGHTWAY

Rightway ? solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych ? unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.
Zobacz produkty

GFC

GFC ? Solidny producent wyposażenia warsztatów optycznych z 40-to letnią tradycją w branży optycznej. Oferuje urządzenia doskonałej jakości oparte na wieloletnim doświadczeniu optyków.
Firma zapewnia poprzez swoich przedstawicieli szybki i fachowy serwis.
Zobacz produkty

CIOM

CIOM ? włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometrystów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.
Zobacz produkty

OPTYKA-OKULISTYKA

– doradztwo i kompletacja
– sprzedaż
– serwis
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!