Serwis okulistyczny i optyczny

Serwis części okulistycznych i optycznych

Krak-optic to nie tylko sklep z nowym sprzętem wykorzystywanym w gabinetach okulistycznych, lecz także giełda ze sprzętem używanym a przede wszystkim solidny serwis sprzętu okulistycznego i optycznego. Zajmujemy się od wielu lat naprawą urządzeń wykorzystywanych do badania i leczenia narządu wzroku. Wystawiamy także paszporty sprzętowe urządzeń medycznych. Dzięki temu doświadczeniu możemy zaoferować usługi naprawy urządzeń każdej marki i o różnym stopniu uszkodzenia. Zapraszamy Państwa do kontaktu, jeśli pojawiła się awaria czy usterka w wykorzystywanym przez Was urządzeniu. Sprawdzimy jej przyczynę i naprawimy ją.

Krak-optic to zespół specjalistów, którzy znają specyfikę poszczególnych urządzeń. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dzięki czemu wiemy, jak rozwiązać każdy problem pojawiający się w danym sprzęcie. Uszkodzenia i usterki są naturalną częścią intensywnego eksploatowania sprzętu okulistycznego i optycznego, dlatego oferujemy naszym klientom usługę serwisu. Wykonamy również przegląd techniczny z wpisem do paszportu technicznego urządzeń. Skutecznie usuniemy każdą awarię!

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Dlaczego warto serwisować urządzenia?

Dzięki kontaktom i doświadczeniu w branży oferujemy Państwu również dostęp do części zamiennych pochodzących od wielu różnych producentów. Czasami problem, który powstaje w urządzeniu, jest kompleksową usterką wynikającą z przypadku, a innym razem problemem jest zużycie się jakiejś części, którą trzeba wymienić. Właśnie dlatego u nas mogą Państwo zgłosić różnego rodzaju uszkodzenia i problemy. Naprawiamy sprzęt używany zarówno w gabinetach okulistycznych, jak i zakładach optycznych, niezależnie od tego, jak długo był eksploatowany. Każda naprawa jest wpisywana do paszportu technicznego urządzenia oraz indywidualnie wyceniana, ponieważ usterki różnią się pomiędzy sobą i czas naprawy także jest inny w poszczególnych przypadkach.

Być może niektórzy z Państwa zastanawiają się, czy oddać zepsute urządzenie do serwisu, czy po prostu kupić nowy model. Nie ma wątpliwości, że oddanie urządzenia do serwisu jest znacznie tańsze i bardzo często podczas przeglądu i naprawy okazuje się, że usterka nie jest aż tak poważna, jakby mogło się wydawać i urządzenie z powodzeniem może służyć przez kolejne lata.

Oddanie urządzenia do serwisu oznacza, że mogą Państwo nie tylko naprawić aktualną usterkę, ale również zatroszczyć się o zrobienie kontrolnego przeglądu, dzięki któremu można wykryć potencjalne problemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Serwis urządzeń optycznych i okulistycznych

Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu dla pacjenta, dlatego oferujemy naszym klientom pomoc na każdym etapie finalizacji transakcji. W sytuacji kiedy dochodzi do usterki, proponujemy szybką reakcję, a tym samym i sprawnie przeprowadzoną diagnostykę usterki. Mając na uwadze koszty zakupu sprzętu optycznego, doskonale wiemy, że sprawnie przeprowadzony serwis okulistyczny jest istotną wartością dla podtrzymywania satysfakcji zakupowej naszych klientów, dlatego oferujemy pomoc kompetentnych fachowców. Najwyższe standardy jakości to dla nas nadrzędny priorytet.

Zapewniamy sprawną obsługę i profesjonalizm!

Naszym klientom oferujemy serwis sprzętu optycznego i okulistycznego w niezwykle atrakcyjnych cenach. Robimy co w naszej mocy, by proces powrotu do użytkowania urządzeń był możliwie jak najszybszy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że większość ze sprzętów dostępnych w gabinecie ogranicza swój potencjał do pojedynczych wartości. Proponując profesjonalizm, wysokie kompetencje i szybkość, nasz zespół zajmujący się serwisem optycznym cieszy się ogromnym zaufaniem i sympatią wśród klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX