Fotele okulistyczne

PROFESJONALNE FOTELE OKULISTYCZNE

Komfort pracy w gabinecie okulistycznym jest niezwykle ważny nie tylko dla lekarza czy optometrysty, ale również pacjenta. Do zapewnienia odpowiednich warunków niezbędna jest inwestycja w profesjonalne wyposażenie, które jest idealnie dopasowane do charakterystycznej specyfiki pracy w gabinecie okulistycznym. Szczególną uwagę warto zwrócić na fotele okulistyczne, które pozwalają na wygodną, a jednocześnie bardzo precyzyjną pracę. Profesjonalne fotele okulistyczne wyposażone są w wiele udogodnień, które w istotny sposób zwiększają funkcjonalność całego unitu okulistycznego.

NOWOCZESNY DESIGN ORAZ FUNKCJONALNOŚĆ

Posiadają szeroki zakres ruchu oraz regulację na wielu płaszczyznach, dlatego można je idealnie dopasować do sylwetki ciała oraz charakteru wykonywanego badania. Nowoczesne fotele okulistyczne wielu renomowanych marek, możecie nabyć za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jesteśmy firmą, która już od kilkunastu lat zajmuje się dystrybucją sprzętu dedykowanego do gabinetów okulistycznych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości fotele okulistyczne w bardzo atrakcyjnych cenach.

fotele okulistyczne
fotel okulistyczny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

szlifierska WECO E.3/2

egzemplarz DEMO pełna 24 miesięczna gwarancja

cena egzemplarza 59,000 zł + VAT

(cena regularna 86.000 + VAT)

Zamów dziś ...

https://www.krak-optic.pl/kontakt/

 
Holler Box