Zestaw szlifierski bezszablonowy

ZESTAWY SZLIFIERSKIE STWORZONE Z MYŚLĄ O PROFESJONALISTACH!

Znajdujące się w naszej ofercie zestawy bezszablonowe WECO to wszechstronne urządzenia szlifierskie, charakteryzujące się niezawodnością oraz wieloma funkcjonalnościami, które mają istotny wpływ na komfort pracy. To zestawy szlifierskie posiadające doskonałe rozwiązania konstrukcyjne cieszące się popularnością na całym świecie oparte na ponad stuletniej tradycji marki WECO, dlatego jesteśmy przekonani, że to sprzęty, który doskonale sprawdzą się podczas codziennej pracy w Waszym warsztacie optycznym.

ZAWSZE PRECYZYJNE I NIEZAWODNE!

Nasze zestawy bezszablonowe wykonują spersonalizowane tryby szlifowania fasety, patentu, wiercenia, załamywania krawędzi oraz posiadają zaawansowane tryby obróbki wszelkich dostępnych materiałów. To zestawy bezszablonowe dedykowane dla prawdziwych profesjonalistów, którymi niewątpliwie jesteście. Wszystkie zakłady optyczne zainteresowane naszymi zestawami szlifierskimi WECO zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który przygotuje dla Was spersonalizowaną ofertę uwzględniającą Wasze oczekiwania oraz różne możliwości finansowania zakupu.

automat bezszablonowy
szlifierka bezszablonowa
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX