Cyfrowy tonometr bezdotykowy

NOWOCZESNE TONOMETRY RENOMOWANYCH MAREK

Tonometr to specjalistyczny przyrząd medyczny, który pozwala w szybki, skuteczny oraz bezpieczny sposób zbadać poziom ciśnienia wewnątrzgałkowego. To urządzenie powszechnie wykorzystywane w całej branży, dlatego powinno być elementem wyposażenia również Waszego gabinetu okulistycznego. Jeżeli zgadzacie się z naszą opinią i zamierzacie nabyć profesjonalny tonometr bezdotykowy, powinniście dokładnie przeanalizować ofertę znajdującą się na tej stronie internetowej.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ I WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT DLA SIEBIE!

Zamieściliśmy tutaj profesjonalne przyrządy wielu renomowanych marek, które cieszą się ogromną popularnością wśród wielu okulistów. Każdy proponowany przez nas tonometr bezkontaktowy wyróżnia się stabilną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania, która ma bezpośredni wpływ na komfort pracy oraz dokładność wykonywanych pomiarów ciśnienia. To tonometr cyfrowy, który na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym w celu sfinalizowania transakcji.

tonometr bezdotykowy
tonometr bezkontaktowy
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI

AUTOREFRAKTOMETRY UŻYWANE

Posiadamy do sprzedania zestaw 8-miu autorefraktometrów w róznym stanie technicznym do regulacji, naprawy, kalibracji lub na części   Używane autorefraktometry    PAKIET 8 szt informacje: tel + 48 509 414 111  lub e-mail  biuro@krak-optic.pl zestaw 8 szt – cena 3.000 zł  (cały zestaw) do naprawy, regulacji, kalibracji lub na części   więcej informacji  

Krak-Optic – już 27 doświadczenia lat na rynku optycznym i okulistycznym

Działamy w branży optycznej i okulistycznej już od 1994 roku. Zaufały nam tysiące osób, które są zadowolone ze współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, oferującą najlepsze na rynku wyposażenie warsztatów optycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo satysfakcjonujące innowacyjne rozwiązania z różnych półek cenowych (nowe i używane z gwarancją), które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zapraszamy do…