Cyfrowy tonometr bezdotykowy

NOWOCZESNE TONOMETRY RENOMOWANYCH MAREK

Tonometr to specjalistyczny przyrząd medyczny, który pozwala w szybki, skuteczny oraz bezpieczny sposób zbadać poziom ciśnienia wewnątrzgałkowego. To urządzenie powszechnie wykorzystywane w całej branży, dlatego powinno być elementem wyposażenia również Waszego gabinetu okulistycznego. Jeżeli zgadzacie się z naszą opinią i zamierzacie nabyć profesjonalny tonometr bezdotykowy, powinniście dokładnie przeanalizować ofertę znajdującą się na tej stronie internetowej.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ I WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT DLA SIEBIE!

Zamieściliśmy tutaj profesjonalne przyrządy wielu renomowanych marek, które cieszą się ogromną popularnością wśród wielu okulistów. Każdy proponowany przez nas tonometr bezkontaktowy wyróżnia się stabilną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania, która ma bezpośredni wpływ na komfort pracy oraz dokładność wykonywanych pomiarów ciśnienia. To tonometr cyfrowy, który na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym w celu sfinalizowania transakcji.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX