Przylepce optyczne do śliskich powłok

PROFESJONALNE PRZYLEPCE OPTYCZNE W ATRAKCYJNEJ CENIE

Profesjonalny warsztat optyczny powinien być miejscem wyposażonym we wszelkie niezbędne urządzenia, przyrządy oraz akcesoria, dzięki którym można z precyzyjną dokładnością realizować produkcje soczewek okularowych oraz świadczyć profesjonalne usługi optyczne. Jeżeli szukacie rzetelnej firmy, która wyposaży Wasz gabinet we wszelkie wymienione wyżej elementy, koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą. Jesteśmy marką, która już od kilkunastu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania do gabinetów okulistycznych.

WYBIERZ I ZAMÓW PRODUKT O ODPOWIEDNICH PARAMETRACH

Na tej podstronie można zamówić przylepce optyczne w wielu rozmiarach i kształtach. To dzięki nim, możliwe jest skuteczne blokowanie soczewek w automatach szlifierskich. Zapobiegają one odchyleniom, które mogłyby w negatywny sposób wpłynąć na finalny efekt pracy szlifierki. Nasza oferta jest kompleksowa i zróżnicowana, dlatego zainteresowane osoby mogą zamówić nie tylko standardowe przylepce optyczne, ale również przylepce do hydrofobowych i śliskich powłok, które zostały pokryte klejem o specyficznych parametrach. Szczegółowe informacje oraz parametry techniczne oferowanych przylepców optycznych znajdziecie na podstronach poszczególnych produktów.

przylepce do śliskich powłok
przylepce optyczne
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX