Kaseta okulistyczna

NOWE KASETY OKULISTYCZNE W ATRAKCYJNEJ CENIE

Kaseta okulistyczna należy do grupy produktów pomocniczych, które są niezbędne w codziennej pracy w gabinecie okulistycznym. Może to być np. walizka wykonana z drewna lub stali nierdzewnej, zawierająca zestaw wysokiej jakości szkieł próbnych w plastikowych lub metalowych oprawkach.

NOWOCZESNY DESIGN, SOLIDNE WYKONANIE

Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających na rynku, które oferują wysokiej jakości kasety okulistyczne w wielu wariantach. Dysponujemy asortymentem renomowanych marek, dlatego jesteśmy przekonani, że dowolna kaseta okulistyczna kupiona w naszej firmie w pełni Was usatysfakcjonuje i pomoże w codziennej pracy. Wszystkim klientom zainteresowanym naszą ofertą możemy zagwarantować nie tylko profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy, ale również natychmiastową realizację zamówienia oraz jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku.

PROFESJONALNA OBSŁUGA, SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Nasz dział handlowy jest zawsze do dyspozycji i z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania oraz pomoże wybrać kasetę okulistyczną dopasowaną do potrzeb i oczekiwań. Otrzymacie również szczegółowy opis produktu, którym jesteście zainteresowani.

kaseta okulistyczna
kasety okulistyczne
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX