Foropter manualny

PRECYZYJNE URZĄDZENIE DO BADANIA WZROKU

Foropter manualny to niezawodne urządzenie, które jest przeznaczone do badania funkcji wzroku. Wyposażony jest w wiele soczewek, filtrów oraz wskaźników, które pozwalają szybko i precyzyjnie określić rodzaj dysfunkcji wzroku. Foropter manualny jest ważnym elementem wyposażenia prawie każdego gabinetu okulistycznego, dlatego nie mogło go zabraknąć i w naszej ofercie, która jest wszechstronna i zawiera wszystkie urządzenia niezbędne do kompleksowego wyposażenia gabinetu okulistycznego. Oferowane przez nas foroptery manualne to produkty najwyższej jakości, wyróżniające się doskonałymi parametrami pracy. Posiada duży zakres pomiaru, a jednocześnie jest bardzo wygodny dla osoby obsługującej. To sprzęt na miarę Waszych oczekiwań, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który nie tylko pomoże wybrać odpowiedni model, ale również przygotuje atrakcyjną ofertę. Każdy nowy foropter manualny znajdujący się w naszej ofercie, objęty jest gwarancją producenta. Jesteśmy przekonani, że nie zawiedzie Waszych oczekiwań i przez wiele lat będzie służył w gabinecie.

manualny foropter
foropter manualny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX