Szlifierka bezszablonowa – Automat

BOGATA OFERTA AUTOMATÓW SZLIFIERSKICH I ZESTAWÓW BEZSZABLONOWYCH

Strona internetowa, na której się obecnie znajdujecie, jest poświęcona urządzeniom, bez których prawidłowe działanie warsztatów optycznych byłoby wręcz niemożliwe. Mowa o szlifierkach (zestawach bezszablonowych) renomowanej firmy WECO. To dzięki niej, można precyzyjnie obrobić soczewki i idealnie dopasować je do kształtu oprawy. Nowoczesny automat bezszablonowy WECO działa szybko i skutecznie, a przejrzysty wyświetlacz pozwala na bardzo komfortową pracę. To urządzenie, które powinno znajdować się w Waszym warsztacie optycznym, dlatego zapraszamy do przeanalizowania oferty przygotowanej przez naszą firmę.

SPRZĘT DEDYKOWANY DLA PROFESJONALISTÓW

Naszym klientom proponujemy profesjonalny automat bezszablonowy WECO  wykonany z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów, które pozwalają wykonywać obróbki szlifierskie z niezwykłą precyzją. Oferowane przez nas szlifierki bezszablonowe charakteryzują się również atrakcyjną ceną. To sprzęt, który na pewno nie zawiedzie oczekiwań i przez wiele lat będzie służyć w Waszym warsztacie optycznym. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX