Żarówki optyczne i medyczne

SOLIDNE, SPECJALISTYCZNE ŻARÓWKI OPTYCZNE WIELU RENOMOWANYCH MAREK

Żarówki medyczne są powszechnie wykorzystywane w branży medycznej, ponieważ jest to kluczowy element wyposażenia wielu ważnych urządzeń oraz przyrządów służących do badania wzroku. Jednak podobnie, jak wiele innych podzespołów, ulegają wyeksploatowaniu, dlatego każdy profesjonalny gabinet okulistyczny powinien posiadać odpowiednią liczbę zapasowych żarówek. Można je nabyć w naszej firmie. Oferujemy dziesiątki różnorodnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy żarówki optyczne wielu renomowanych marek występujące w różnorodnych wariantach. Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających w branży optycznej, które mogą zagwarantować kompleksowy asortyment, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas żarówki optyczne idealnie dopasowane do własnych potrzeb oraz oczekiwań. W celu realizacji zamówienia prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym.

Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX