Szlifierka optyczna – Ręczna

FUNKCJONALNE I NIEZAWODNE SZLIFIERKI RĘCZNE W ATRAKCYJNYCH CENACH

Szlifierka ręczna to urządzenie, które można spotkać praktycznie w każdej pracowni optycznej. Jest ona przeznaczona do delikatnego szlifowania soczewek okularowych w celu uzyskania odpowiednich parametrów odnoszących się do kształtu szkła. Jej najważniejszym podzespołem jest tarcza, która ma istotny wpływ na komfort oraz precyzję pracy. Jeżeli Wasz gabinet optyczny zamierza zainwestować w profesjonalny sprzęt renomowanych marek, to oferowana przez nas szlifierki ręczne z pewnością Was zainteresują. To produkt charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania, który został wyposażony w wiele podzespołów wpływających na funkcjonalność całego urządzenia. Nasza szlifierka ręczna to solidna i stabilna konstrukcja oraz bezwzględna niezawodność. Jej istotną cechą charakterystyczną jest również cicha praca oraz skuteczny system nawadniania tarczy. To sprzęt dedykowany dla prawdziwych profesjonalistów!

szlifierka optyczna ręczna
szlifierka optyczna
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX