Stolik okulistyczny

STOLIK OKULISTYCZNY DO WASZEGO GABINETU

Stolik okulistyczny jest niezwykle istotnym elementem wyposażenia każdego gabinetu okulistycznego, ponieważ dzięki niemu można w bezpieczny sposób korzystać z wielu specjalistycznych urządzeń. Najczęściej umieszcza się na nim przyrządy takie jak lampa szczelinowa, tonometr bezdotykowy lub autorefraktometr.

SOLIDNY I WYTRZYMAŁY PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nowoczesny stolik okulistyczny można zakupić w naszej firmie. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych rozwiązań dedykowanych do gabinetów okulistycznych. Współpracujemy wyłącznie z najważniejszymi markami w branży, dlatego możemy zapewnić, że każdy stolik okulistyczny znajdujący się w naszej ofercie jest produktem najwyższej jakości. Wykonany jest z solidnych i wytrzymałych komponentów oraz posiada pełną regulację. To funkcjonalny element wyposażenia, dzięki któremu gabinet będzie niezwykle wygodnym i ergonomicznym miejscem.

stolik okulistyczny
stolik okulistyczny na kółkach
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX