Foropter automatyczny

NOWOCZESNE FOROPTERY AUTOMATYCZNE

Jeżeli istotny jest dla Was wysoki komfort pracy i uważacie, że klasyczny foropter nie zapewnia optymalnych warunków, to jesteśmy przekonani, że produkt zaprezentowany na tej stronie internetowej na pewno Was zainteresuje.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA ZAPEWNIAJĄCA WYSOKI KOMFORT PRACY

Jest nim foropter automatyczny – coraz częściej spotykany w profesjonalnych gabinetach okulistycznych. To bardzo nowoczesne urządzenie, wyposażone w zaawansowane technologicznie podzespoły cyfrowe, które gwarantują bezwzględną wiarygodność pomiaru. Foropter automatyczny zapewnia szerokie pole widzenia, wyróżnia się szybką zmianą szkieł oraz jest bardzo prosty w obsłudze. Jesteśmy przekonani, że to urządzenie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających okulistów i optometrystów, którzy nie uznają kompromisów, ponieważ chcą zapewnić pacjentom pomoc na najwyższym poziomie. W celu zamówienia tego urządzenia zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże wybrać model idealnie dopasowany do Waszych potrzeb oraz przygotuje spersonalizowaną ofertę. KRAK ? OPTIC. Jesteśmy rzetelnym partnerem, któremu warto zaufać!

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX