Lampy szczelinowe z torem wizyjnym

NIEZBĘDNY ELEMENT WYPOSAŻENIA KAŻDEJ PRACOWNI OKULISTYCZNEJ!

Każdy okulista doskonale wie, czym jest lampa szczelinowa. To charakterystyczne urządzenie, które jest podstawowym elementem wyposażenia każdego gabinetu. Dzięki mocnej wiązcę światła i wbudowanemu mikroskopowi umożliwia dokładne badanie struktury przedniego odcinka a także dna oka. Pozwala wykryć wiele chorób, schorzeń i dysfunkcji wzroku, dlatego w naszej opinii powinna się znajdować w każdym profesjonalnym gabinecie okulistycznym.

SPRZĘT, W KTÓRY WARTO ZAINWESTOWAĆ!

Jeżeli zgadzacie się z naszą opinią, zapraszamy Was do dokładnego przeanalizowania oferty znajdującej się na tej stronie internetowej. Znajdziecie w niej nowoczesne lampy szczelinowe także z torem wizyjnym, które działają niezawodnie i gwarantują wysoki komfort pracy. Lampa szczelinowa z tonometrem jest bardzo precyzyjna, dlatego pozwala wykryć różnorodne wady i dysfunkcje wzroku już w początkowym stadium rozwoju. To sprzęt, w który warto zainwestować! Wszystkie zainteresowane podmioty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zapewnimy Wam profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy oraz pomożemy wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

lampa szczelinowa
lampy szczelinowe z torem wizyjnym
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX