Dioptromierz lunetowy

ZAMÓW PROFESJONALNY DIOPTROMIERZ LUNETOWY

Dioptromierz lunetowy to specjalistyczne urządzenie, które zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby móc realizować skuteczne i bardzo precyzyjne pomiary mocy czołowej soczewki. Dioptromierz lunetowy jest wykorzystywany również do pomiaru pryzmatyczności oraz wyznaczania środka optycznego i osi głównych. To sprzęt, który powinien znajdować się w każdym gabinecie okulistycznym.

PROFESJONALNA OBSŁUGA, SZYBKA TRANSAKCJA!

Jak nabyć dioptromierz lunetowy w przystępnej cenie? To bardzo proste! Wystarczy dokładnie przeanalizować ofertę przygotowaną przez naszą firmę, wybrać produkt o satysfakcjonujących parametrach pracy, a następnie skontaktować się z naszym działem handlowym, który pomoże sfinalizować transakcję. Jesteśmy jedną z niewielu firm działających w branży optycznej, które mogą zaoferować pełen asortyment nowoczesnych urządzeń renomowanych marek. Już od wielu lat współpracujemy z największymi producentami sprzętu optycznego, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas dioptromierz lunetowy idealnie dopasowany do własnych potrzeb, oczekiwań oraz preferencji. Wszystkie zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy.

dioptromierz lunetowy
dioptromierz
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX