Lampa szczelinowa z tonometrem

Profesjonalne lampy szczelinowe z tonometrem

Lampa szczelinowa z tonometrem jest jednym z podstawowych narzędzi pracy każdego okulisty, umożliwiającym ocenę budowy struktur oka oraz postawienie odpowiedniej diagnozy. Składa się ze źródła mocnego światła, które jest kierowane na wybrane elementy gałki ocznej w rozproszonej postaci lub też poprzez niewielką szczelinę. Lampa z tonometrem to także biomikroskop powiększający osobie badającej obraz, jak również widzenie przestrzenne (stereoskopowe).

Zastosowanie lamp szczelinowych z tonometrem

Światło lampy może ogniskować się na twardówce, spojówce, rogówce, tęczówce, soczewce, przedniej komorze z cieczą wodnistą, czy też przedniej części ciała szklistego. Wykorzystując w tym urządzeniu dodatkowe soczewki, bez problemu można zobaczyć także dno oka. Co więcej, zaopatrzenie tego typu sprzętu w tor wizyjny daje możliwość dokładnej dokumentacji fotograficznej ewentualnych zmian chorobowych.

Lampa szczelinowa z tonometrem od znanych producentów

W dobrze wyposażonych gabinetach okulistycznych można znaleźć wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, które pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jednym z nich są bez wątpienia lampy z tonometrem. Wszystkim naszym Klientom możemy zagwarantować, że każdy produkt dostępny w naszej ofercie pochodzi wyłącznie od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Dzięki temu otrzymujesz pewność nabycia produktu z najwyższej półki, który będzie służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas.

Wszystkim osobom zainteresowanym możemy zaoferować profesjonalny sprzęt okulistyczny i urządzenia niezbędne w każdym gabinecie okulistycznym. Warto również wiedzieć, że jesteśmy godną zaufania firmą, która istnieje na rynku od wielu lat. Grono naszych zadowolonych Klientów stanowi potwierdzenie najwyższej jakości sprzętu dostępnego w naszej ofercie, dlatego też jeżeli poszukujesz profesjonalnych lamp szczelinowych pochodzących od znanych producentów, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI

AUTOREFRAKTOMETRY UŻYWANE

Posiadamy do sprzedania zestaw 8-miu autorefraktometrów w róznym stanie technicznym do regulacji, naprawy, kalibracji lub na części   Używane autorefraktometry    PAKIET 8 szt informacje: tel + 48 509 414 111  lub e-mail  biuro@krak-optic.pl zestaw 8 szt – cena 3.000 zł  (cały zestaw) do naprawy, regulacji, kalibracji lub na części   więcej informacji  

Krak-Optic – już 27 doświadczenia lat na rynku optycznym i okulistycznym

Działamy w branży optycznej i okulistycznej już od 1994 roku. Zaufały nam tysiące osób, które są zadowolone ze współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, oferującą najlepsze na rynku wyposażenie warsztatów optycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo satysfakcjonujące innowacyjne rozwiązania z różnych półek cenowych (nowe i używane z gwarancją), które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zapraszamy do…