Pupilometr cyfrowy

NAJLEPSZE PUPILOMETRY NA RYNKU!

Pupilometr to specjalistyczny miernik, który odgrywa niezwykle istotną rolę w każdym gabinecie okulistycznym. Służy do precyzyjnego pomiaru odległości występujących pomiędzy źrenicami, zarówno podczas korekcji do bliży, jak i do dali. Pozwala na szybką, precyzyjną i bezpieczną pracę, dlatego można go zakwalifikować do grupy przyrządów, które są niezbędne niemalże każdemu okuliście. Profesjonalny pupilometr można znaleźć w naszej ofercie.

PROFESJONALNA OBSŁUGA, SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń optycznych oraz okulistycznych na terenie całego kraju. Współpracujemy z renomowanymi markami, dlatego możemy zapewnić, że oferowane przez nas rozwiązania nie zawiodą Waszych oczekiwań. Proponujemy pupilometry cyfrowe wyróżniające się doskonałymi parametrami technicznymi. Są bardzo lekkie, wygodne i niezwykle precyzyjne. Posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które mają bezpośredni wpływ na komfort pracy. To profesjonalny przyrząd, w który warto zainwestować! Już dziś wybierzcie model dopasowany do własnych preferencji, a następnie skontaktujcie się z naszym działem handlowym w celu sfinalizowania transakcji.

pupilometr cyfrowy
pupilometr
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI

AUTOREFRAKTOMETRY UŻYWANE

Posiadamy do sprzedania zestaw 8-miu autorefraktometrów w róznym stanie technicznym do regulacji, naprawy, kalibracji lub na części   Używane autorefraktometry    PAKIET 8 szt informacje: tel + 48 509 414 111  lub e-mail  biuro@krak-optic.pl zestaw 8 szt – cena 3.000 zł  (cały zestaw) do naprawy, regulacji, kalibracji lub na części   więcej informacji  

Krak-Optic – już 27 doświadczenia lat na rynku optycznym i okulistycznym

Działamy w branży optycznej i okulistycznej już od 1994 roku. Zaufały nam tysiące osób, które są zadowolone ze współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, oferującą najlepsze na rynku wyposażenie warsztatów optycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo satysfakcjonujące innowacyjne rozwiązania z różnych półek cenowych (nowe i używane z gwarancją), które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zapraszamy do…