Rzutnik optotypów

DLACZEGO WARTO KUPIĆ RZUTNIK OPTOTYPÓW?

Rzutnik optotypów to specjalistyczne urządzenie, które zostało zaprojektowane w celu szybkiego i subiektywnego badania ostrości wzroku. Pozwala wyświetlać na poziomej płaszczyźnie tekst oraz symbole, które umożliwiają dokładnie oszacować kondycję wzroku pacjenta. Rzutnik optotypów jest znacznie wygodniejszy od klasycznych podświetlanych tablic, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy go wszystkim lekarzom okulistom, którzy planują wyposażyć własny gabinet w nowoczesne i niezawodne rozwiązania. W naszej firmie można nabyć profesjonalny rzutnik optotypów w bardzo atrakcyjnej cenie.

GWARANCJA PRECYZJI I NIEZAWODNOŚCI!

Bezpośrednio współpracujemy z największymi producentami, dlatego nasza oferta jest elastyczna, a asortyment wyróżnia się najwyższą jakością. W celu uzyskania większej ilości szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Gwarantujemy, że jesteśmy specjalistami, którym warto zaufać. Zaproponujemy rzutnik optotypów idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

projektor optotypów lcd
projektor optotypów lcd
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX