Monitor optotypów

WYGODNE I FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE DLA WASZEGO GABINETU

Monitor optotypów to nowoczesne urządzenie przeznaczone do podstawowego badania ostrości oraz funkcji widzenia. Jest to interaktywny panel o wszechstronnych możliwościach, który pozwala wyświetlać określone treści. Może być zainstalowany na dowolnej ścianie, która jest prostopadła do osi widzenia pacjenta. Profesjonalny monitor optotypów można nabyć w naszej firmie. Już od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą urządzeń niezbędnych do kompleksowego wyposażenia gabinetów okulistycznych.

POZNAJ NASZĄ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ!

Współpracujemy z wieloma renomowanymi markami, które są rzetelnymi producentami urządzeń charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością. Proponowane przez nas monitory optotypów LCD posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dzięki którym badanie ostrości wzroku można realizować z większą precyzją oraz dokładnością. Gwarantujemy, że jest to przyrząd, który sprosta wszystkim Waszym wymaganiom. Jak zamówić nowoczesny monitor optotypów w naszej firmie? Zainteresowane podmioty zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który zaproponuje optymalny model oraz przygotuje spersonalizowaną ofertę.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX