Projektor optotypów LCD

PROFESJONALNY SPRZĘT DO TWOJEGO GABINETU OKULISTYCZNEGO

Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających w branży optycznej, które oferują kompleksowy asortyment niezbędny do profesjonalnego wyposażenia gabinetów okulistycznych. Współpracujemy z wieloma renomowanych producentami, dlatego w naszej ofercie znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, które są funkcjonalne, niezawodne i działają w sposób precyzyjny.

KOMPLEKSOWA OFERTA PROJEKTORÓW OPTOTYPÓW

Na podstronie, na której się obecnie znajdujcie, możecie zamówić nowoczesny projektor optotypów, który jest o wiele wygodniejszy od ręcznych tablic optotypów. To urządzenie posiadające wbudowany zestaw testów o wysokiej rozdzielczości, który pozwala wyświetlać treści niezbędne do podstawowego badania ostrości wzroku oraz funkcji widzenia. Nasz produkt to bardzo nowoczesny sprzęt dedykowany dla wszystkich profesjonalistów, którzy doceniają potencjał dedykowanych rozwiązań w branży optycznej. Jeżeli należycie do grupy takich osób, koniecznie skontaktujcie się z naszym działem handlowym. Przygotujemy dla Was ofertę oraz pomożemy wybrać odpowiedni projektor optotypów. Zapraszamy do współpracy!

projektor optotypów lcd
projektor optotypów lcd
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX