Śliskie powłoki

WYELIMINUJ ŚLISKIE POWŁOKI!

Śliskie powłoki w nowoczesnych soczewkach uniemożliwiają skuteczną i bezpieczną pracę związaną z ich obróbką, dlatego wielu profesjonalistów wykorzystuje specjalistyczne akcesoria, które zapobiegają wszelkim niepożądanym konsekwencjom. Przykładem są specjalne przylepce, które zostały pokryte klejem o charakterystycznych parametrach. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, która niweluje wszelkie problemy wywołane przez śliskie powłoki.

WYBIERZ ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO WŁASNYCH POTRZEB!

Jeżeli Wasz gabinet okulistyczny zamierza zainwestować w profesjonalne rozwiązania pozwalające przeciwdziałać negatywnym skutkom podczas obróbki soczewek o śliskich powłoksch, koniecznie przeanalizujcie dokładnie niniejszą stronę internetową. Znajdziecie na niej wiele profesjonalnych rozwiązań, które od lat wykorzystywane są w branży optycznej. Każdy oferowany przez nas produkt posiada gwarancję producenta oraz jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które mają diametralny wpływ na komfort i precyzje pracy. Dzięki tym produktom śliskie powłoki już nie będą problemem dla Waszego warsztatu optycznego. Wszystkie osoby zainteresowane naszym asortymentem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym w celu sfinalizowania transakcji.

Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX