Blokowanie soczewek

PROFESJONALNY SPRZĘT DO BLOKOWANIA SOCZEWEK

Blokowanie soczewek to jedna z niezbędnych czynności niezbędnych przy profesjonalnej produkcji szkieł okularowych w nowoczesnych pracowniach optycznych. Do jej wykonania niezbędny jest innowacyjny sprzęt przeznaczony do specjalistycznej obróbki soczewek. Dzięki niemu, blokowanie soczewek może być realizowane zgodnie z określonymi założeniami. W ten sposób soczewki uzyskują optymalne parametry i dopasowują się do potrzeb użytkownika. Jeżeli Wasza pracownia optyczna zamierza szlifować soczewki o ponadprzeciętnej precyzji wykonania, z pewnością chcielibyście zainwestować w profesjonalny sprzęt, który będzie działał w sposób niezawodny i zagwarantuje wysoki standard pracy. Zapewniamy, że urządzenia o takiej specyfice znajdziecie na tej stronie internetowej. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń optycznych w oparciu o ponad stuletnią tradycję marki WECO. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie klientom maksymalnej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy więc między innymi nowoczesne blokery, które umożliwiają skutecznie blokowanie soczewek podczas procesu produkcji szkieł okularowych.

Bloker
blokowanie soczewek
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX