Blokowanie soczewek

PROFESJONALNY SPRZĘT DO BLOKOWANIA SOCZEWEK

Blokowanie soczewek to jedna z niezbędnych czynności niezbędnych przy profesjonalnej produkcji szkieł okularowych w nowoczesnych pracowniach optycznych. Do jej wykonania niezbędny jest innowacyjny sprzęt przeznaczony do specjalistycznej obróbki soczewek. Dzięki niemu, blokowanie soczewek może być realizowane zgodnie z określonymi założeniami. W ten sposób soczewki uzyskują optymalne parametry i dopasowują się do potrzeb użytkownika. Jeżeli Wasza pracownia optyczna zamierza szlifować soczewki o ponadprzeciętnej precyzji wykonania, z pewnością chcielibyście zainwestować w profesjonalny sprzęt, który będzie działał w sposób niezawodny i zagwarantuje wysoki standard pracy. Zapewniamy, że urządzenia o takiej specyfice znajdziecie na tej stronie internetowej. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń optycznych w oparciu o ponad stuletnią tradycję marki WECO. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie klientom maksymalnej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy więc między innymi nowoczesne blokery, które umożliwiają skutecznie blokowanie soczewek podczas procesu produkcji szkieł okularowych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX