Dioptromierz automatyczny cyfrowy

WYBIERZ PROFESJONALNY DIOPTROMIERZ DO SWOJEGO GABINETU

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dystrybucją nowoczesnego sprzętu optycznego wielu renomowanych marek. Przygotowany przez nas asortyment jest kompleksowy i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb gabinetów okulistycznych. Udowadnia to oferta zaprezentowana na niniejszej podstronie, dzięki której można zamówić następujące urządzenia:

  • dioptromierz elektroniczny,
  • dioptromierz automatyczny,
  • dioptromierz cyfrowy.

NATYCHMIASTOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Wszystkie dioptromierze znajdujące się w naszej ofercie to nowoczesne urządzenia, które zostały wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów. Wyróżniają się dokładnością oraz precyzją pracy, dlatego jesteśmy przekonani, że nie zawiodą Waszych oczekiwań i na pewno sprawdzą się w gabinecie. Jeżeli zamierzacie zainwestować w dioptromierz automatyczny, dioptromierz cyfrowy lub dioptromierz elektroniczny, koniecznie skontaktujcie z naszym działem handlowym, który nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale również zaproponuje ofertę dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb.

dioptromierz cyfrowy
dioptromierz elektroniczny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX