Serwis okulistyczny i optyczny

Serwis części okulistycznych i optycznych

Krak-optic to nie tylko sklep z nowym sprzętem wykorzystywanym w gabinetach okulistycznych, lecz także giełda ze sprzętem używanym a przede wszystkim solidny serwis sprzętu okulistycznego i optycznego. Zajmujemy się od wielu lat naprawą urządzeń wykorzystywanych do badania i leczenia narządu wzroku. Wystawiamy także paszporty sprzętowe urządzeń medycznych. Dzięki temu doświadczeniu możemy zaoferować usługi naprawy urządzeń każdej marki i o różnym stopniu uszkodzenia. Zapraszamy Państwa do kontaktu, jeśli pojawiła się awaria czy usterka w wykorzystywanym przez Was urządzeniu. Sprawdzimy jej przyczynę i naprawimy ją.

Krak-optic to zespół specjalistów, którzy znają specyfikę poszczególnych urządzeń. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dzięki czemu wiemy, jak rozwiązać każdy problem pojawiający się w danym sprzęcie. Uszkodzenia i usterki są naturalną częścią intensywnego eksploatowania sprzętu okulistycznego i optycznego, dlatego oferujemy naszym klientom usługę serwisu. Wykonamy również przegląd techniczny z wpisem do paszportu technicznego urządzeń. Skutecznie usuniemy każdą awarię!

serwis okulistyczny / optyczny
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Dlaczego warto serwisować urządzenia?

Dzięki kontaktom i doświadczeniu w branży oferujemy Państwu również dostęp do części zamiennych pochodzących od wielu różnych producentów. Czasami problem, który powstaje w urządzeniu, jest kompleksową usterką wynikającą z przypadku, a innym razem problemem jest zużycie się jakiejś części, którą trzeba wymienić. Właśnie dlatego u nas mogą Państwo zgłosić różnego rodzaju uszkodzenia i problemy. Naprawiamy sprzęt używany zarówno w gabinetach okulistycznych, jak i zakładach optycznych, niezależnie od tego, jak długo był eksploatowany. Każda naprawa jest wpisywana do paszportu technicznego urządzenia oraz indywidualnie wyceniana, ponieważ usterki różnią się pomiędzy sobą i czas naprawy także jest inny w poszczególnych przypadkach.

Być może niektórzy z Państwa zastanawiają się, czy oddać zepsute urządzenie do serwisu, czy po prostu kupić nowy model. Nie ma wątpliwości, że oddanie urządzenia do serwisu jest znacznie tańsze i bardzo często podczas przeglądu i naprawy okazuje się, że usterka nie jest aż tak poważna, jakby mogło się wydawać i urządzenie z powodzeniem może służyć przez kolejne lata.

Oddanie urządzenia do serwisu oznacza, że mogą Państwo nie tylko naprawić aktualną usterkę, ale również zatroszczyć się o zrobienie kontrolnego przeglądu, dzięki któremu można wykryć potencjalne problemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI