Foroptery używane

TANIE I NIEZAWODNE FOROPTERY

Foroptery to specjalistyczne urządzenia o bardzo skomplikowanej budowie. Można je spotkać w prawie każdym gabinecie okulistycznym, ponieważ są one podstawowym przyrządem służącym do weryfikowania wad wzroku oraz funkcji widzenia. Foroptery można sklasyfikować ze względu na sposób ich pracy. Dostępne są zarówno w wersji manualnej, jak i automatycznej z pulpitem sterowniczym lub tabletem. Niezależnie od tego, jak typ urządzenia jest Wam potrzebny, z pewnością znajdziecie go na naszej giełdzie urządzeń okulistycznych.

ELASTYCZNA OFERTA, ATRAKCYJNE CENY

Oferujemy najwyższej jakości foroptery używane w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyposażone są one we wszelkie niezbędne przybory oraz podzespoły, zapewniające komfortową i skuteczną pracę. Zapewniamy, że wszystkie foroptery używane znajdujące się na naszej giełdzie, funkcjonują w sposób poprawny i posiadają gwarancje. To profesjonalne urządzenia renomowanych marek, które na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań. W celu nabycia używanych fotoreporterów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę oraz odpowiemy na wszelkie interesujące pytania.

foropter
foropter automatyczny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX