Używana szlifierka optyczna

JAK ZAMÓWIĆ SZLIFIERKĘ OPTYCZNĄ W ATRAKCYJNEJ CENIE?

Jeżeli Wasz warsztat optyczny szuka profesjonalnych urządzeń w rozsądnej cenie, to niniejsza strona internetowa jest miejscem, w którym znajdziecie wiele satysfakcjonujących propozycji. Z myślą o Was, stworzyliśmy giełdę z używanym sprzętem dla optyków i okulistów renomowanych marek. Wśród wielu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, znaleźć można także używane szlifierki optyczne WECO . To wszechstronne i niezawodne sylifierki, przeznaczona do wszystkich rodzajów soczewek. Pozwalaj na szybką i bezpieczną pracę, dlatego są maszynami pożądanymi przez wielu specjalistów. Dzięki naszej ofercie, używana szlifierka optyczna WECO (zestaw szlifierski) może już niebawem pojawić się w Waszej pracowni. Wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym, który nie tylko udzieli odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale również zaproponuje optymalne rozwiązanie, które będzie dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprzęt optyczny WECO znajdujący się na naszej giełdzie jest w stu procentach sprawny i gotowy do pracy. Gwarantujemy, że nie zawiedzie oczekiwań i przez wiele lat będzie służył w gabinecie.

używana szlifierka optyczna
używana szlifierka
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI

AUTOREFRAKTOMETRY UŻYWANE

Posiadamy do sprzedania zestaw 8-miu autorefraktometrów w róznym stanie technicznym do regulacji, naprawy, kalibracji lub na części   Używane autorefraktometry    PAKIET 8 szt informacje: tel + 48 509 414 111  lub e-mail  biuro@krak-optic.pl zestaw 8 szt – cena 3.000 zł  (cały zestaw) do naprawy, regulacji, kalibracji lub na części   więcej informacji  

Krak-Optic – już 27 doświadczenia lat na rynku optycznym i okulistycznym

Działamy w branży optycznej i okulistycznej już od 1994 roku. Zaufały nam tysiące osób, które są zadowolone ze współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, oferującą najlepsze na rynku wyposażenie warsztatów optycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo satysfakcjonujące innowacyjne rozwiązania z różnych półek cenowych (nowe i używane z gwarancją), które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zapraszamy do…