Używany unit okulistyczny

UŻYWANE UNITY OKULISTYCZNE W ATRAKCYJNYCH CENACH

Unit okulistyczny to kompleksowe stanowisko do badania refrakcji dedykowane do diagnostyki wzroku. Unit najczęściej zbudowany jest z obrotowego fotela, ramienia do foroptera, funkcjonalnej szuflady oraz regulowanego pulpitu, który pozwala na komfortową i bezpieczną pracę. W opinii wielu ekspertów, jest to nieodzowny element wyposażenia każdego gabinetu okulistycznego lub, dlatego wszystkich okulistów i optometrystów serdecznie zapraszamy do przeanalizowania naszej giełdy. Znajdziecie tu używane unity okulistyczny, stanowiska do refrakcji, charakteryzujące się nie tylko atrakcyjną ceną, ale również ponadprzeciętną jakością wykonania. To funkcjonalny sprzęt, który na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań i przez wiele lat będzie doskonale wywiązywał się ze swoich zadań.

JAK SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW?

Każdy unit okulistyczny znajdujący się na naszej giełdzie jest dokładnie przeanalizowany, oraz dopasowany pod kątem funkcjonalności, niezawodności a także wymagań konkretnego gabinetu okulistycznego. To sprzęt działający w stu procentach, dlatego możemy zagwarantować, że jego zakup będzie satysfakcjonującą inwestycją. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który z pewnością udzieli szczegółowych odpowiedzi na interesujące pytania.

unit okulistyczny używany
unit okulistyczny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX