Lampy szczelinowe używane

LAMPA SZCZELINOWA – NIEZBĘDNY ELEMENT WYPOSAŻENIA

Profesjonalny gabinet okulistyczny powinien dysponować sprzętem, pozwalającym szybko i skutecznie zdiagnozować wadę wzroku. Zaćma, zapalenie spojówek, dystrofia, zwyrodnienie plamki żółtej, odwarstwienie siatkówki, retinopatia lub barwnikowe zapalenie naczyniówki to jedne z wielu dysfunkcji, które można zdiagnozować u pacjentów. W ich szybkim i skutecznym wykryciu, pomóc mogą specjalistyczne lampy szczelinowe. Jest to grupa przyrządów medycznych wykorzystujących źródło intensywnego światła z wieloma filtrami oraz wysokiej jakości optyki umożliwiającej dostrzeżenie i zdiagnozowanie tych wad.

UŻYWANE URZĄDZENIA W ATRAKCYJNYCH CENACH

Dzięki naszej giełdzie, możecie nabyć profesjonalne lampy szczelinowe używane, które funkcjonalnością i jakością nie ustępują nowym urządzeniom. Wszystkie oferowane przez nas używane lampy szczelinowe posiadają atesty oraz badania, potwierdzające nienaganną sprawność. Gwarantujemy, że nie zawiodą Waszych oczekiwań i przez wiele lat będą skutecznie wywiązywać się ze swoich zadań. Wszystkie gabinety okulistyczne zainteresowane ofertą używanych lamp szczelinowych, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX