Używany projektor optotypów

UŻYWANE PROJEKTORY OPTOTYPÓW RENOMOWANYCH MAREK

Wśród wielu urządzeń znajdujących się na naszej giełdzie, można znaleźć również projektory optotypów. Są to nowoczesne urządzenia, które w znaczący sposób wpływiają na komfort pracy w gabinecie okulistycznym. Wyposażone są jest w intuicyjny pilot zdalnego sterowania. Proponowany przez naszą firmę używany projektor optotypów jest świetną alternatywą dla nowych urządzeń. To produkt w pełni sprawny, który nie ustępuje funkcjonalnością konkurencyjnym urządzeniom, a jego cena jest bardzo atrakcyjna.

GWARANCJA ATRAKCYJNYCH CEN ORAZ PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Projektor optotypów to nasza propozycja dedykowana dla wszystkich gabinetów okulistycznych, które niskim kosztem chcą wyposażyć własną pracownię w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Gwarantujemy, że projektor optotypów używany nie zawiedzie Waszych oczekiwań i przez wiele lat będzie służył w gabinecie.

JESTEŚMY ZAWSZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI!

Wszystkie podmioty zainteresowane tą propozycją, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz zaproponują używany projektor optotypów dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

projektor optotypów
projektor optotypów używany
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX