Autorefraktometry używane

SPRZĘT NIEZBĘDNY DO KOMPLEKSOWEGO BADANIA WZROKU

W nowoczesnych gabinetach okulistycznych można znaleźć wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, które pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Doskonałym przykładem są autorefraktometry przeznaczone do obiektywnego badania ostrości wzroku. To nowoczesne urządzenia wyposażone w komputer sterowany mikroprocesorem, dlatego zapewniają precyzyjną pracę oraz gwarantują rzetelny wynik badania. Stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego gabinetu okulistycznego.

POZNAJ KORZYŚCI, JAKIE ZAPEWNIA KRAK-OPTIC

Autorefraktometry z pewnością sprawdzą się również w Waszej firmie, dlatego serdecznie zapraszamy do przeanalizowania tej strony internetowej. Znajdziecie na niej autorefraktometry używane wielu renomowanych marek. To sprzęt wysokiej jakości, który na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań i pomoże w realizacji bieżących zadań. Oferowane przez nas używane autorefraktometry charakteryzują się również bardzo atrakcyjną ceną w stosunku do nowego sprzętu, oraz posiadają gwarancję. To urządzenia, w które warto zainwestować! Jeśli zgadzacie się z naszą opinią, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym. Zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb.

autorefraktometry używane
autorefraktometr
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX