Używany stolik okulistyczny

MARKOWE STOLIKI OKULISTYCZNE W PRZYSTĘPNYCH CENACH

Nasza giełda z profesjonalnym wyposażeniem dedykowanym gabinetom optycznym, oferuje nie tylko specjalistyczne urządzenia, ale również meble pozwalające na komfortową i bezpieczną pracę. Wśród interesujących rozwiązań, znaleźć można używany stolik okulistyczny, którego nie powinno zabraknąć w Waszym gabinecie.

NIEZAWODNOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ ORAZ SOLIDNE WYKONANIE

To przyrząd bezpośrednio wspomagający pracę pozostałych urządzeń okulistycznych. Zapewnia odpowiednią stabilność oraz dostosowuje się do wysokości, na jakiej powinno być wykonane badanie. Proponowane przez nas stoliki okulistyczne i stanowiska do refrakcji to profesjonalne rozwiązania w Twoim gabinecie okulistycznym. Wykonane są z solidnych i wytrzymałych komponentów oraz materiałów, dlatego przez wiele lat zachowują elegancki wygląd oraz nienaganną funkcjonalność. Gwarantujemy, że nasz stolik okulistyczny na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań i doskonale sprawdzi się w gabinecie. Koniecznie skontaktujcie się z naszym działem handlowym ? pomożemy Wam wybrać używany stolik okulistyczny, dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

stolik okulistyczny używany
stolik okulistyczny
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco ? Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX