Dioptromierz używany

DLACZEGO WARTO KUPIĆ DIOPTROMIERZ?

Dioptromierz to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu okulistycznego jak i warsztatu optycznego. To zaawansowany technologicznie przyrząd, do wykonywania precyzyjnych pomiarów wartości soczewek okularowych oraz gotowych okularów.

POZNAJ OFERTĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ NASZĄ FIRMĘ!

Dioptromierze w zależności od modelu mogą posiadać funkcję automatycznego zapamiętywania pomiaru oraz mogą posiadać wyświetlacz, dzięki któremu operator może korzystać z urządzenia w szybki i bardzo komfortowy sposób. Dzięki ofercie przygotowanej przez naszą firmę, każdy gabinet może relatywnie niskim kosztem wyposażyć własną pracownię w profesjonalny sprzęt renomowanych marek, ponieważ stworzyliśmy giełdę umożliwiającą obrót urządzeniami z drugiej ręki. Znajdziecie na niej dioptromierz używany z gwarancją oraz wiele innych urządzeń, które są niezbędne do skutecznej pracy warsztatów optycznych i gabinetów okulistycznych. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również niezawodną obsługę oraz wysokiej jakości sprzęt, który jest w pełni sprawny. Jeżeli potrzebny jest Wam używany dioptromierz, koniecznie przeanalizujcie naszą pełną ofertę. Z pewnością znajdziecie u nas produkt dopasowany do własnych potrzeb i oczekiwań.

dioptromierz
dioptromierz używany
Zobacz produkty
Masz pytania? Zadzwoń do nas!

PARTNERZY

weco

Weco – Marka o niekwestionowanej pozycji w branży optycznej. Producent nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz maszyn optycznych.

Produkty WECO

rodenstock

Rodenstock – Lider rynku branży optycznej, który od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy instrumentów dedykowanych do gabinetów okulistycznych.

Produkty Rodenstock

rightway

Rightway – solidny producent wyposażenia gabinetów okulistycznych – unity, rzutniki, projektory LCD, foroptery manualne i autoamatyczne, atutorefraktometry. Wieloletni partner handlowy naszej firmy. Bardzo korzystna oferta urządzeń z idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Produkty Rightway

ciom

CIOM – włoski producent ekskluzywnego sprzętu i akcesoriów dla okulistów oraz optometry stów. To producent z ponad 40-to letnia tradycją. Wizytówką firmy CIOM są piękne, solidne i ponadczasowe kasety okulistyczne.

Produkty CIOM

visionix

VISIONIX – firma należąca wraz WECO i BRIOT do holdingu Luneau Technology.
Producent zaawansowanego technologicznie oraz innowacyjnego sprzętu dla lekarzy okulistów i optometrystów.

Produkty VISIONIX

AKTUALNOŚCI

AUTOREFRAKTOMETRY UŻYWANE

Posiadamy do sprzedania zestaw 8-miu autorefraktometrów w róznym stanie technicznym do regulacji, naprawy, kalibracji lub na części   Używane autorefraktometry    PAKIET 8 szt informacje: tel + 48 509 414 111  lub e-mail  biuro@krak-optic.pl zestaw 8 szt – cena 3.000 zł  (cały zestaw) do naprawy, regulacji, kalibracji lub na części   więcej informacji  

Krak-Optic – już 27 doświadczenia lat na rynku optycznym i okulistycznym

Działamy w branży optycznej i okulistycznej już od 1994 roku. Zaufały nam tysiące osób, które są zadowolone ze współpracy z nami. Jesteśmy rzetelną firmą, oferującą najlepsze na rynku wyposażenie warsztatów optycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo satysfakcjonujące innowacyjne rozwiązania z różnych półek cenowych (nowe i używane z gwarancją), które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Zapraszamy do…